• Klub

• 17.02.2017

Fandím fotbalu!

Generální partner české nejvyšší soutěže ePojisteni.cz společně s Ligovou fotbalovou asociací a prvoligovými celky připravilo pro fanoušky od jarní části sezóny unikátní projekt. Jeho cílem je podpořit jednotlivé celky a obléknout jejich fanoušky do klubových barev. Každý, kdo si uzavře povinné ručení přes ePojisteni.cz, získá čtyři sta korun na fotbalové zážitky. Těmi se rozumí vstupenky, permanentky, klubové dresy ale i míč Puma.

„Jsme rádi, že se náš generální partner chce podílet na rozvoji české nejvyšší soutěže a je aktivní směrem k fanouškům. Tento projekt je toho jasným důkazem a já věřím, že tuto šanci jednotliví fanoušci využijí,“ prozradil Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

Do projektu se zapojí i jednotlivé celky ePojisteni.cz ligy. Projekt je k dispozici již nyní na adrese www.epojisteni.cz/fotbal.

„Vytvoření projektu, který může aktivovat fanouškovskou základnu, byla jedna z našich velkých ambicí působení v profesionálním fotbale. Fanouškům garantujeme vyřešení jejich povinného ručení lépe a levněji, než ho mají v současnosti, a navíc jim zaplatíme vstupenky, dresy a šály, čímž podpoří svůj oblíbený klub. Případně věnujeme FIFA certifikovaný fotbalový míč a alespoň trochu pomůžeme rozhýbat mladou generaci,“ říká Dušan Šenkypl, generální ředitel a zakladatel ePojisteni.cz.