• Klub

• 12.06.2013

FKD U15 se zúčastní All Stars Cupu

Ročníku 1998 bylo znovu umožněno (již počtvrté) startovat na tomto pěkně obsazeném turnaji, jehož pátý ročník se koná v areálu pražské Slavie.

Kluci našeho týmu U15 získávají neuvěřitelné zkušenosti, jak sportovní, tak i společenské, které jim  do budoucna mohou býti nápomocny v různých oblastech života. Na All Stars Cupu porovnávají své sportovní dovednosti se skvělými týmy ze zahraničí, což je asi to nejlepší učení. Kluci také mohou navázat přátelství s kamarády ze zahraničí.

Týmy jsou rozlosovány do těchto skupin:

Skupina A: CSKA Moskva, SK Dynamo ČB, Valencia CF, Randers FC
Skupina B: Fenerbahce SK, FC Viktoria Plzeň, Panathinaikos FC, 1.FK Příbram
Skupina C: CD Chivas, FK DUKLA PRAHA, Olympique Maresiile, SK Slavia Praha
Skupina D: Ajax Amsterdam, FC Zbrojovka Brno, Sporting Lisabon, Bohemians Praha 1905

Program U15 je následující: První zápas ve skupině budeme hrát s  týmem z akademie Olympique Marseille (15:00), druhé utkaní s mexickým CD Chivas Guadalajara (16:20) a poslední utkání pátečního dne s SK Slavie Praha (17:40). Všechny zápasy Dukly jsou na programu v pátek!  Finále turnaje je na programu v neděli.

Vrcholem celého turnaje je zakončení na hlavním stadionu Slavie (Eden Arena), kde kluci vyběhnou k finálovým utkáním o 1-4.místo. Více informací se dozvíte zde: www.alstarscup.cz

Vážení Dukeláci, jste všichni srdečně zváni ročníkem 98 (U15) a celým realizačním týmem do sportovního areálu SK Slavie Praha (Eden).  Prijďte fandit a podpořit své kamarády z Dukly v duchu „Hrdi na svůj klub.“