• Klub

• 31.08.2017

Dukla hlásí další posilu

Tentokrát se nejedná o změnu v kádru Jaroslava Hynka, nýbrž posilu v managementu klubu. Tiskovou mluvčí Kristýnu Kratochvílovou nahrazuje Šárka Drobná.

Kristýna Kratochvílová působila na pozici tiskové mluvčí bezmála pět let. Ke 31. červenci se z osobních důvodů rozhodla na Julisce skončit. Dnešním dnem přebírá otěže vedoucí komunikace Šárka Drobná, která doposud působila jako redaktorka v Deníku Sport.

„Na místě je velké poděkování Kristýně, která odvedla na poli komunikace klubu velký kus práce. Samozřejmě nás její konec mrzí a do dalšího profesního i osobního života ji přejeme jen to nejlepší. Rád bych poděkoval i Tomáši Tuhému, který v srpnu úspěšně zastával funkci provizorního tiskového mluvčího. V Šárce Drobné získáváme zkušenou posilu. Věříme, že pomůže naši práci na poli komunikace posunout opět o kousek výše,“ uvedl marketingový manažer Vladimír Šmíro.

S tiskovou mluvčí bude i nadále možné komunikovat prostřednictvím mailu press@fkdukla.cz, resp. drobna@fkdukla.cz.