• WU19

• 29.03.2015

Dorostenky první zápas za tři body

K prvnímu jarnímu zápasu k nám na domácí hřiště do Dolních Břežan přijel aktuálně šestý tým v tabulce FK Mabapa. Na podzim jsme si s tímto celkem poradili výhrou 6:2. Tento zápas byl velmi podobný a skončil skoro stejným výsledkem. Do zápasu nemohla naskočit Veronika Šofrová, Bára Motyková, Karolína Černá, Klára Linhová a Linda Veselá pro zranění, Zuzka Košatková hrála zápas na Mělníku a Aneta Procházková je stále nemocná, i přes tyto absence se odehrál z naší strany velmi kvalitní zápas.

Od první minuty bylo jasné, jak se bude zápas vyvíjet. Hned z první šance jsme šli do vedení z kopačky Andy Lupačové. Denisa Krollová o dvě minuty později se štěstím zvýšila. Poté se do střelecké listiny zapsala dvakrát Nela Houbová a bylo po zápase. Naše děvčata ale dále útočila a hosty jsme nepustili s míčem za polovinu. Po nuceném střídání Lupačové naskočila do hry Denisa Nováková a ještě do poločasu se stihla dvakrát prosadit a upravit na poločasových 6:0.