• Klub

• 10.10.2017

Do prodeje jdou zlevněné permanentky

Před desátým ligovým kolem zlevňuje Dukla celosezonní permanentky, které nyní pořídíte za 1300 korun v základní sazbě, za 900 korun ve zlevněné sazbě. Pokud jste před sezonou váhali s nákupem, ale teď byste rádi využívali jejich výhod, máte ideální šanci k nákupu.

Díky permanentce budete navštěvovat domácí zápasy na Julisce za těch nejvýhodnějších podmínek. Oproti vstupenkám kupovaným zvlášť ušetříte, máte vyhrazený vstup na stadion, nárok na zápasový bulletin zdarma a slevu 10 % do fanshopu.

Navíc si od letošní sezony můžete plastovou permici klidně zapomenout doma v šuplíku a na stadion se i tak dostanete. Vystačíte si totiž s QR kódem, který Vám přijde mailem do Vašeho mobilního zařízení.

Klasickou kartičku si tak ani nemusíte vyzvedávat, ale pokud ji přeci jen budete chtít mít u sebe, můžete se pro ni zastavit v Dukla Klubu, vyzvednout si ji před prvním domácím utkáním, nebo si ji nechat zaslat doporučeně poštou. To vše poprvé také s možností online platby.

Zakupte si permanentku elektronicky zde a uplatněte ji rovnou na zápase se Slováckem! Těšíme se na Vaši návštěvu.