• Klub

• 17.05.2017

Autogramiáda a Speed Gun. Přijďte v sobotu na zápas Dukla - Zlín!

V sobotu 20. května 2017 jsme pro vás připravili doplňkový zápasový program. Před utkáním s FC FASTAV Zlín si budete moci změřit rychlost střely prostřednictvím Speed Gun a zasoutěžit si o ceny. Nebo si nechat podepsat od Ladislava Vízka, Jana Jurošky a Róberta Kovaľa hráčskou kartičku. Lukáš Štetina se bohužel ze zdravotních důvodů nebude moci účastnit.

Součástí zápasového programu bude oblíbená soutěž s TOP4FOOTBALL - Speed Gun, která pro zájemce zahájí kvalifikační, zahřívací kolo před utkáním pod hlavní tribunou. A finále proběhne o poločase (tři vybraní střelci). Ceny do soutěže věnuje FK DUKLA Praha a TOP4FOOTBALL.

Součástí utkání bude i autogramiáda. Její účastníky bude fotbalová legenda Ladislav Vízek a hráči A mužstva Jan Juroška a Róbert Kovaľ. Začátek bude v 16.15 hodin vedle stánku fanshopu.

A všechny děti, které dorazí na stadion, budou mít ve stánku fanshopu připraveny speciální samolepky věnované utkání se Zlínem.

Stadion se otevře v 16.00 hodin. Úvodní hvizd zápasu Dukla - Zlín je naplánovaný na 17.00 hodin.