• Klub

• 06.12.2017

Autobus Dukly je ve finální podobě

Od začátku září jezdí A tým Dukly novým autobusem. S poznávací značkou 1FK DUKLA ho můžete potkávat na našich silnicích, nyní navíc už s kompletním klubovým polepem.

Červeně polepený autobus značky Scania Touring nahradil předchozí dopravní prostředek Dukly značky Mercedes-Benz, který už byl více než deset let starý a nesplňoval poslední emisní normy. Nový vůz by nám měl zajistit snížení nákladů – má nižší spotřebu, menší poruchovost, ušetří se též za poplatky. Autobus má také moderní bezpečnostní prvky.

Vozidlo Dukla zakoupila od společnosti Scania Czech Republic s. r. o., polep speciální fólií trval přibližně týden a zařídila ho vyrobapro.cz. Oproti standardu je v modelu snížen počet sedaček, aby se zvýšil komfort hráčů, kteří tráví v autobusu během cestování po stadionech České republiky mnoho hodin.

Nový autobus vám ze všech úhlů ukáže naše video.

Ať dobře slouží!