• A-tým

• 31.01.2017

A mužstvo v pořádku dorazilo do Turecka

Poslední lednový den odstartovala závěrečná část zimní přípravy. A mužstvo se přesunulo na turecké pobřeží a už ve čtvrtek prověří svou kvalitu s makedonským mistrem Vardarem Skopje.

Po několikahodinovém letu s přestupem v Istanbulu, dorazil dukelský tým v půl sedmé na hotel v Beleku. O necelou hodinu později se už chystal k prvnímu tréninku na hřištích fotbalového centra IC Santai.

Zítra jsou na programu další dva tréninky a ve čtvrtek čeká hráče první soupeř. S Vardarem Skopje se střetnou ve čtvrtek 2. února v 16:30 (14:30 SEČ) na hřišti fotbalového centra IC Santai.

V případě druhého zápasu s Těrek Groznyj došlo ke změně místa zápasu. Hrát se bude na hřištích v Kaya Pallazo Golf Rezort.

S Anži Machačkala se střetneme ve středu 8. února od 17,30 (15,30 SEČ) na hřišti fotbalového centra IC Santai.