• Klub

• 01.12.2014

Vánoční cena permanentních vstupenek

S prvním prosincovým dnem jsme pro vás připravili vánoční dárek - zvýhodněnou cenu permanentek plus balíček pěti podepsaných kartiček od hráčů "A" mužstva.

Nové ceny permanentních vstupenek jsou následující:

• Permanentka  600
  • Zlevněná permanentka (obyvatelé Prahy 6, senioři nad 70 let, studenti a ZTP) 450
  • VIP permanentka 2000
  • Ke každé permanentce navíc obdržíte sadu pěti podepsaných kartiček hráčů Dukly Praha!

Možnosti zakoupení a předání permanentek je následující:

• osobně na sekretariátu klubu (Na Markvartce 898/12 160 00 Praha 6 - Dejvice, pondělí - pátek 10:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00)
    • prostřednictvím České pošty (na dobírku)
    • před domácím utkáním

Při jakýchkoliv nejasnostech nás neváhejte kontaktovat na klubových informačních kanálech!

S koupí permanentky navíc získáte slevu 10% do fanshopu/eshopu Dukly. Sleva se bude moci využít při osobním odběru a předložení permanentní vstupenky.