PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ

​Ondřej Vrzal odchází do Bohemians Praha 1905

6. 2. 2017 | Redakce

​Ondřej Vrzal odchází do Bohemians Praha 1905Vedení klubu oznamuje odchod devětadvacetiletého levého beka Ondřeje Vrzala. Od jarní části sezony ho uvidíme po boku Tomáše Bergera a Michala Šmída v Bohemians Praha 1905, kam odchází na půlroční hostování.

Ondřej Vrzal

obránce | 01.03.1987 | 29 let | 72 kg | 178 cm
Liga: 109 zápasů | 7 branek | 9 asistencí

Ondra Vrzal začal s fotbalem v pražské Libuši. V deseti letech se stal hráčem Slavie Praha. V srpnu 2007 ve svých devatenácti letech se stěhoval na západ Čech, získala jej Viktoria Plzeň. V jejím dresu sbíral první větší ligové zkušenosti, které přetnulo zranění. V roce 2010 přišel do Dukly Praha, byl u jejího postupu do první ligy a součástí její základní sestavy po první dvě sezony v první lize. Svými výkony si řekl o nabídku z Jablonce. Jeho angažmá však poznamenalo zranění. Po něm se vrátil zpět do Dukly, kde mu končí smlouva v létě 2017. V jejím dresu celkem odehrál 96 zápasů a vstřelil 7 branek. Dnes odchází do Bohemians Praha 1905.

Přejeme v novém angažmá hodně štěstí a úspěchů!

carbounion.czadidas.cztop4football.czfides.cz
carbounion2sportprogres.cznh-hotelsHET